Завантажую зараз
×

Болячки Honda CR-V 3 покоління

Болячки Honda CR-V 3 покоління

Болячки Honda CR-V 3 покоління

Honda CR-V 3 покоління – один із найбільш продаваних сімейних кросоверів на вторинному ринку. У комплектації часто присутні сидіння з електроприводом та поперековою підтримкою, USB-порт, люк та круїз-контроль.

Якщо ви зацікавлені в придбанні кросовера, вам необхідно знати, на що дивитися при покупці і до чого бути готовим при експлуатації.

Болячки моторів «Хонда СРВ 3»

Болячки Honda CR-V 3 покоління

Honda СР-В 3 продається з двома моторами – дволітровим на 150 л. с. та 2,4 л на 166 л. с. Динаміка у двигунів майже не відрізняється, але дивитися краще у бік 2,4 л. У нього вищий момент на низьких оборотах і кращий відгук на газ.

За технікою мотори Honda CR-V 3 мають відмінності, але проблеми у них ідентичні:

  • Відсутність гідрокомпенсаторів призводить до стукоту двигуна в холодну погоду. Проблема вирішується регулюванням клапанів . Періодичність процедури залежить від пробігу. У середньому краще виробляти її кожні 40 тис. км (за потреби).
  • Дволітрові двигуни часто потрапляють на сервіс через несправність помпи. Про проблему сигналить свист ременя та потьоки на водяному насосі. Під час огляду авто таку проблему можна побачити. 
  • На 2,4-літрових двигунах є проблеми з випускним розподільчим валом — знос кулачків. При покупці машини запитайте у власника, оглядав чи змінював він вал. Якщо проблема виявиться вже під час експлуатації CR-V, доведеться замінити або відновити вал. Для профілактики болячки рекомендується своєчасно міняти олію (0w20).
  • На обох двигунах трапляються проблеми з кисневими датчиками. Поломка проявляється погіршенням динаміки та написом Check Engine на приборній панелі. Перед покупкою продіагностуйте елемент. 

Загалом болячки у двигунів Honda CR-V 3 покоління некритичні. Щоб їх запобігти, кожні 7,5 тис. км міняйте оливу та фільтри. Через 100-120 тис. км. потрібно міняти свічки. Зношування можна визначити по нагару на свічках. Кожні 90-95 тис. км. змінюйте ремінь генератора.

Слабкі місця коробок передач «Хонда ЦР-В»

Болячки Honda CR-V 3 покоління

На CR-V третього покоління стоїть шестиступінчаста механіка та п’ятиступінчастий автомат (у версії з 2,4 л – лише автомат). Обидві коробки зарекомендували себе ресурсними, але є сенс розглядати виключно автоматичну коробку. Вона задумлива, але проблеми з нею виникають рідше, ніж із МКПП.

З найсерйозніших і найчастіших проблем коробок «Хонда ЦР-В» – поломка обгінної муфти. Вихід її з ладу провокують різкі перемикання на задню передачу та грубі старти (у разі механіки). Велика маса авто (1,5 т) і малопотужний двигун не дають швидко розганятись, тому водії часто вичавлюють з машини максимум на старті. За активної їзди муфта може вийти з ладу на 100-110 тис. км. Якщо вирішили брати механіку, радимо проїхатися на авто та перевірити плавність перемикання передач.

Сторонні шуми та вібрації під час руху заднім ходом говорять про забруднення редуктора. Проблема вирішується промиванням деталі, а також обов’язковою заміною олії кожен 25-30 тис. км.

Повний привід, що підключається, присутній у всіх комплектаціях і не є слабким місцем «Хонди ЦР-В» . Але автомобіль не пристосований для виїзду на пересічену місцевість через швидке перегрівання муфти, недостатній кліренс і великі звиси. У міському режимі система надійна і потребує лише своєчасного обслуговування.

Проблеми ходової частини Honda CR-V

Болячки Honda CR-V 3 покоління

Елементи підвіски Honda CR-V найчастіше не є великою проблемою для власника, але потребують своєчасного догляду.

З неприємностей:

  • Рульова рейка може видавати неприємний стукіт при їзді по вибоїнах. Усувається заміною втулки. Якщо стукіт є, а рейка чиста, подивіться на кермові тяги .
  • Зайва хиткість автомобіля обіцяє швидший знос верхніх важелів , а також втулок стабілізатора. Термін служби деталей – близько 80 тис. км, після чого підвіска починає “гриміти”.
  • Заміна амортизаторів у коло.
  • Пильовики ШРУСів «живуть» до 100 тис. км. . На огляді заженіть авто на витяг і переконайтеся в їх герметичності.

Дорестайлінговий Honda CR-V 3 може просідати на задні колеса через слабкі пружини амортизаторів. Проблема тягне за собою схід-розвал, що змінюється, тому при покупці звертайте увагу на положення кузова. Проблема лікується установкою “проставок” або заміною пружин. Якщо ви візьмете машину, частіше регулюйте кут коліс.

Недоліки кузова кросовера

Якщо кузов небитий, то нічого з ним не відбуватиметься. Виявити сліди ремонту просто – всі елементи кріплення кузовних деталей знаходяться в швидкому доступі. При первинному огляді підкапотного простору звертайте увагу на всі кріплення.

Не зайвим пробити машину на наявність ДТП. 

Сюрпризи електрики

Електрична начинка «Хонди ЦР-В» не відтягуватиме на себе гроші навіть на пробігах за 200 тис. км. Під час огляду звертайте увагу на роботу клімат-контролю. Він може барахлити через несправний компресор.

Якщо під час обкатки періодично спрацьовуватимуть парктроніки, значить, у машини неякісно пофарбовані бампера. Уточніть у власника причину несправності та вимагайте знижку.

Шкіра та тканина в салоні «Хонда СР-В»

Болячки Honda CR-V 3 покоління

Шкіряним салоном оснащувалися майже всі комплектації CR-V 3. Варіанти на «ганчірці» теж є, але, як правило, у більш дешевих версіях.

Шкіра в «Хонда ЦР-В» груба та товста. Розтріскані та заломлені сидіння, стерті написи на кнопках і кермі говорять про пристойний пробіг автомобіля .

Опублікувати коментар